THE PERSONAL PROFFESIONAL SKINCARE

Умови повернення

У присутності кур'єра уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили саме те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Всі претензії до замовлених товарів приймаються тільки в момент доставки, при збереженні цілісності упаковки.

УВАГА! Згідно Кабінету Міністрів України від 19.03.1994г. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин, парфюмерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ». Тому будьте уважними при виборі товару.

ВІДМОВА ВІД ЗАМОВЛЕННЯ

У разі, якщо Ви хочете анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням - попередьте, будь ласка, менеджера магазина якомога раніше. Менеджер магазину з задоволенням відповість на Ваші питання щодо доставки товару.

Будь ласка, будь-які побажання, зауваження або пропозиції надсилайте нам на Е-MAIL. Нам дуже важливо знати Вашу думку з приводу роботи нашого магазину.