THE PERSONAL PROFFESIONAL SKINCARE

Новости

03.03.2018

Милі дами! Прийшла весна і раді ми теплу її кроків Ми чекаємо любові і краси, і казки, і квітів! Напередодні чудового свята весни хочемо надати Вам чудову можливість порадувати ваших чарівних подруг і близьких, а ми порадуємо Вас! ..

Подробнее
29.08.2017

Омолоджуючі ліфтинг маски для обличчя: все про ліфтинг-догляд за шкірою З розвитком передових технологій в області косметології в'яна шкіра обличчя та шиї, не чіткий контур і зморшки вже не проблема для сучасної жінки. Природа і наука проп ..

Подробнее
17.07.2017

Засоби від акне: Всі методики боротьби з прищами Виникнення акне на шкірі - згубне захворювання, яке здатне зіпсувати нам життя, якщо вчасно не розпочати лікування. Прищі бувають різного характеру. Відповідно і причини виникнення запалень на ш ..

Подробнее
04.07.2017

Літо - це сонячне щастя і гарний настрій, довгоочікуваний кінець депресій, а також гарна засмага і нескінченна радість. Кожна пора року гарна по-своєму, проте ... літо краще за всіх ... Але щоб літо пройшло, не залишивши на Вас відмітин і опік ..

Подробнее
19.01.2017

Доглянута, м'яка і свіжа шкіра обличчя - мрія кожної жінки. Однак не всі представниці прекрасної статі мають ідеальну шкіру від природи. Крім того, спосіб життя і вікові зміни вносять свої корективи в наш зовнішній вигляд. З проблемами забитих ..

Подробнее
12.09.2016

Сонячне світло дає енергію всьому живому на Землі, відповідає за стан нашого здоров'я і гарний настрій. І разом з цим сонячне випромінювання може завдати шкоди людині. Основним фактором ризику виникнення онкологічних захворювань шкіри є UVB в ..

Подробнее