THE PERSONAL PROFFESIONAL SKINCARE

06 ANTIWRINKLE CAVIAR Ω3 CREAM, 50 мл. Крем проти зморшок з екстрактом ікри SO

Артикул: 21-14-03-088
Наявність: На складі
Категорія Догляд за обличчям
Об'єм 50 мл
Підкатегорія Антивіковий догляд
Одиниця виміру шт
Крем Крем
Лінійка ELEMENTS
Notice: Undefined variable: priceW in /home/juliett/juliettearmand.ua/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_mattimeo_template_product_product.tpl on line 328 грн

Активні інгредієнти:
ІКРА SALMO OVUM, ФІЛАГРІНОЛ, VENUCEANE, TAGRAVIT F1
Опис:
Ефективний крем проти зморшок з регенеративною дією, який містить ікру Salmo Ovum і мікросфери з жирними кислотами омега-3 і омега-6. Ікра, багата протеїнами, вітамінами, амінокислотами та мікроелементами, прискорює природні процеси синтезу колагену. Шкіра збагачується поживними речовинами, необхідними для збереження цілісності її клітин. Завдяки зміцненню гідроліпідного шару знижується випаровування води через шкіру. Крем має антиоксидантну дію і захищає шкіру від агресивних окислювальних факторів зовнішнього середовища, а також фотостаріння. Успішно бореться з віковими змінами, розгладжує вже наявні зморшки і більш глибокі зморшки і, в свою чергу, запобігає появі нових. Поступове вивільнення жирних кислот з мікросфер підвищує їх стійкість і продовжує їх корисний ефект.
Призначення:
Для боротьби зі старінням, живлення шкіри і зміцнення пружності. А також для щоденного догляду в поєднанні з флюїдом на основі ікри і Ω3 (Caviar Ω3 Fluid).

ДОСТАВКА (Умови)

Самовивіз

Доставка Новою Поштою

Розрахунок готівкою

Visa/MasterCard