THE PERSONAL PROFFESIONAL SKINCARE

Про компанію

Компанія Juliette Armand була створена в 1991 році хіміками - Юлією Армагу і Михалісом Папаевстратіу.

За основу діяльності компанії покладена розробка високоефективних рецептур і формул, завдяки цьому бренд швидко вийшов на високий рівень у сфері косметології. Сьогодні він представляє більше 250 найменувань продуктів і 55 видів терапій.

Вся продукція Джульєтт Арманд розробляється і виготовляється у власних інтегрованих лабораторіях в Афінах.

Косметика цілком безпечна і екологічно чиста. Основними активними компонентами продукції є натуральні інгредієнти і власноруч створені інноваційні комплекси. Це робить продукцію Juliette Armand однією з найбільш широко застосовуваною провідними косметологами, дерматологами, пластичними хірургами.

В основі ідеології компанії Juliette Armand покладено бажання надати Вам потужний інструмент для догляду за шкірою, який розроблений по самим передовим технологіям. Це дає нам можливість запропонувати нашим клієнтам сучасний, комплексний і унікальний косметологічний догляд. Саме тому ми стали офіційним представником цього бренду в Україні.

Бренд «Juliette Armand» пропонує чотири лінії косметики по догляду за шкірою обличчя і тіла, кожна з яких спрямована на вирішення певних проблем епідермісу.

ELEMENTS – це щоденний професійний догляд, який складається з передових і ефективних засобів для очищення, пілінгу, зволоження і живлення шкіри обличчя і тіла, а також для боротьби з акне.

SKIN BOOSTERS – антиопераційна система, завдяки якій зустріч з пластичною хірургією вдасться відкласти... Це унікальна, комплексна пропозиція косметологічних засобів для інтенсивного догляду за шкірою обличчя і тіла, за допомогою яких можна вирішити багато косметичних проблем, повернути красу і молодість, не вдаючись до послуг пластичних хірургів.

SUN FILM забезпечує підвищений захист від UVB і UVA завдяки вмісту в ній високоефективних фільтрів світового стандарту. Лінія містить унікальні, інноваційні інгредієнти, такі як ЕУК-134, які перешкоджають виникненню онкологічних захворювань шкіри.

AMESON – косметична лінія, спрямована на миттєве вирішення проблем шкіри. Вона включає в себе високотехнологічні пептидні мезококтейлі для обличчя і тіла, а також хімічні пілінги високої концентрації, які здатні швидко вирішити більшість проблем, і основні з них – недостатнє зволоження, передчасне старіння, виникнення мімічних зморщок...